Willa Stonetree - The Springs 5 - Peaceful Community

  • 2 sypialni
  • 2 łazienki

Willa Stonetree - The Springs 5 - Peaceful Community Dubaj oferuje bliskość pobliskich atrakcji turystycznych, takich jak Klub golfowy Montgomerie Dubai w około 2 km. Willa w Dubaju leży w dzielnicy Emirates Hills w Dubaju oraz oferuje bezpłatny prywatny parking, a także Wi-Fi.

Goście mogą samodzielnie przygotowywać posiłki w pełnowymiarowej kuchni w willi. Restauracja Tsunami leży w odległości 17-minutowego spaceru.

Dojazd na lotnisko Dubai Creek SPB zajmuje 33 min, a atrakcje przyrodnicze, takie jak Park Al Barsha Pond, są w 4 km. Kompleks sportowy Dubai Sports City znajduje się w około 3 km.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Willa Stonetree - The Springs 5 - Peaceful Community Dubaj
Alh Vacay - Springs 8 - 2 Bedrooms With Maid Room
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Alh Vacay - Springs 8 - 2 Bedrooms With Maid Room

148 m od nieruchomości
USD 211 USD 190
za noc
Emirates Living Upgraded Villa By Easygo
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Emirates Living Upgraded Villa By Easygo

157 m od nieruchomości
USD 454 USD 409
za noc
Frank Porter - The Springs 8
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Frank Porter - The Springs 8

6.0
Przyjemny 1 opinia
395 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Dubai Creek SPB
    32 km

    Stacje kolejowe

    Stacja Business Bay
    18 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Taras

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 21:00
    Wyjazd: do 12:00
    Numer licencji775214
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Willa Stonetree - The Springs 5 - Peaceful Community posiada parking dla gośći?
      Tak, Willa Stonetree - The Springs 5 - Peaceful Community zapewnia bezpłatny prywatny parking dla gości.
    • Czy Willa Stonetree - The Springs 5 - Peaceful Community ma kuchnię?
      Tak, Willa Stonetree - The Springs 5 - Peaceful Community zapewnia pełnowymiarową kuchnię.
    • Czy Willa Stonetree - The Springs 5 - Peaceful Community jest przyjazna zwierzętom?
      Tak, Willa Stonetree - The Springs 5 - Peaceful Community jest przyjazna dla zwierząt. Jednak sugerowany jest kontakt wcześniejszy w celu potwierdzenia informacji.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Dubai Creek SPB
    32 km

    Stacje kolejowe

    Stacja Business Bay
    18 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Willa Stonetree - The Springs 5 - Peaceful Community Dubaj

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij